|
|
Главная » 2017 » Грудень » 11 » Вчити іноземні мови нешкідливо!
18:45 Вчити іноземні мови нешкідливо! |
Вчити іноземні мови нешкідливо!
Шкідливо їх не вчити!
Так вважають учні школи, які вивчають французьку мову як другу (вчитель Запорожець Г.М.). В межах тижня іноземної мови учні 8Б класу впевнилися в тому, що вони зможуть спробувати свої сили на європейському ринку праці. Адже спілкуватися французькою з роботодавцем та підготувати своє резюме(CV) не так вже і складно.


Залюбки співаємо французькою (мову щойно почали вивчати учні 5 Б класу)


Ми любимо свою Вітчизну та поважаємо національні символи і традиції країни, мову якої вивчаємо. Про це поділилися з молодшими товаришами учні 10Б класу. Натхненно звучав Гімн Франції у їхньому виконанні.



Але найбільш приємною подією протягом тижня стала перемога (3місце) в районній олімпіаді з французької мови учениці 11 класу Майор Наталки та учениці 10Б класу Намінас Юлії. Вітаємо!
Ви-найкращі!
(Підготовлено вчителем французької мови Запорожець Г. М.) |
|
Просмотров: 692 |
Добавил: Вио
| Рейтинг: 3.6/12 |
|
|
| | |