Главная » 2015»Листопад»20 » Учні 3-А класу спільно з учнями 2-А класу провели семінар-практикум з безпеки життєдіяльності
13:04
Учні 3-А класу спільно з учнями 2-А класу провели семінар-практикум з безпеки життєдіяльності
Учні 3-А класу спільно з учнями 2-А класу провели семінар-практикум з безпеки життєдіяльності. Під час теоретичної частини учні 2-А класу розширили свої уявлення про правила поводження з електричними і газовими приладами. Під час практичної частини діти навчились надавати першу медичну допомогу потерпілому.