Главная » 2016»Грудень»6 » "Ты главное не бойся доктора, он не страшный и не сделает тебе больно" ... :(
13:24
"Ты главное не бойся доктора, он не страшный и не сделает тебе больно" ... :(
КАК ПОСЛЕ ЭТОГО НЕ ИСПУГАТЬСЯ ?
Представники Асоціації стоматологів України разом з департаментом освіти провели серед учнів початкової школи бесіду про те, як доглядати за порожниною рота