Понеділок, 23.12.2024, 07:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Категорії розділу
Статистика

Главная » 2016 » Червень » 26 » Літній табір в школі - 2016. Вчитель Мудра Л.Г. 3-ій день
11:16
Літній табір в школі - 2016. Вчитель Мудра Л.Г. 3-ій день

 Літній табір в школі  - 2016    Вчитель Мудра Л.Г.

 3-ій день

 The Day of meeting with aliens. (День зустрічі з інопланетянами).

 

План - конспект уроку з англійської мови за темою «Частини тіла. Зовнішність»

Тип уроку: комбінований.

Мета уроку: Введення нової лексики по темі: «Частини тіла».

Завдання:

1. Навчальні

- Використовуючи додатковий матеріал, збільшити словниковий запас учнів з теми;

- Вчити описувати людей з опорою на ілюстрації та лексичні опори;

- Вчити виконувати проектну роботу.

2. Розвиваючі

- Розвивати навички та вміння роботи в групах;

- Розвивати мовну здогадку, творчі здібності дітей;

- Розвивати пізнавальні, особистісні, комунікативні та регулятивні навчальні дії,

3. Виховні - підвищувати інтерес до вивчення англійської мови, виховувати культуру мовного спілкування, шанобливого ставлення один до одного, вміння уважно слухати співрозмовника.

 

Обладнання: ІКТ, іграшка, комп'ютерне програмне забезпечення, предметні картинки, картки із завданнями, «смайлики» для рефлексії.

Форми роботи: фронтальна, групова, індивідуальна.

Хід уроку

1. Організаційний момент

T:  Good morning, children!

I'm glad to see you! Sit down, please!

Аre уou ready to  start our lesson?

Звучить музика.

Одного разу так сталося на нашу планету впала зірка. Всі думали, що це зірка, але це виявилося, що приземлилася літаюча тарілка. (З'являється літаюча тарілка, видаючи дивні звуки Пролітаючи над кожним учнем, з тарілки доносяться звуки і думки вголос :. «! Яка позитивна енергетика»)

R: Who are you?

R: How are you?

 (Учитель пропонує запитати який настрій один одного)

-З Літаючої тарілки вийшов робот, він зрозумів, що на планеті Земля і вирішив прогулятися.

2) Фонетична зарядка.

Задивився на красиві місця [е]  pen,help,leg, head

Запнувся [aı] kind, eyes, nice, white

Побачив дітей [i:] see, teeth, feet, knee

Здивувався, які вони розумні[əu] go, no, toe, shoulder

Вирішив поспостерігати.

 Постановка мети і завдань уроку

T: Look at the board, read the topic of our lesson. Our topic today is " Parts of the  body. Appearance." Think about this topic. Look on the board, read the topic and consider what purpose(мета) and tasks(задачі) to put for the lesson.

 (Діти з допомогою вчителя ставлять  мету і визначають завдання. На дошці вчитель вивішує завдання.)

- Ознайомитись з  новими словами

- Навчитеся правильно читати нові слова

- Навчитися описувати людей, використовуючи нові слова

3) Етап відкриття нових знань.

- Робот довго спостерігав за тим, що відбувається на уроці і йому захотілося взнати землян ближче і чому-небудь навчитися.

T: Read the transcriptions of the words and divide the words into two groups “Body” and “Head”

(з опорою на наочність)

Face : [tu:θ] [mauθ] [aız] [hed] [nəuz] [ıəz] [feıs] 

Body: ['ʃəuldə] [hænd] [ɑ:m] [fut] [təu] [ni:] [leg] [nek] 

Разминка. Action song "Head and shoulders"(відео)

4) Етап закріплення

- Коли Робот зрозумів. що йому нічого не загрожує, захотів познайомитися з землянами, знайти нових друзів, але він переплутав всі слова.

T: Let’s help the robot. Make the questions in the correct order.

Т: Давайте допоможемо роботу. Поставте питання в правильному порядку.

What name your is?

оld How you are?

Are student you a?

do What to you like do?

T: Make  and play the dialogues.

(Діалог « Знайомство»)

T: Make up possible word combinations, as many as you can. 

Т: Складіть можливі комбінації слів, стільки, скільки ви можете.

(Учні складають словосполучення)

Hair nose arm eyes hand mouth ears leg teeth toes neck face feet

big small long short white black clean red beautiful dark yellow marry funny

- У нашого нового знайомого робота вже є друзі, але він жодного разу їх не бачив, у нього є тільки описання їх зовнішності.

(На дошку вивішуються 2 портрети і діти за змістом текстів визначають, хто є хто.)

T: Read and say “Who is who?” 

1. I have got a friend. His name is Tom. He is kind. He has got big ears and big nose. He has got black eyes. His feet and hands are small. Tom s hair is brown .Tom has a green shirt, blue jeans. He is happy. 

2. I have got a friend. His name is Nick. He is funny. He has got small ears and small nose. He has got small green eyes. Nick s hair is yellow .Nick has a red shirt, blue jeans. He is marry. 

S: I think he is….. because…

5) Фізкультхвилинка.  Аction song "Head and shoulders" .

Head and shoulders knees and toes

 Knees and toes

 Head and shoulders knees and toes

 Knees and toes

 Eyes and ears

 And mouth and nose

 Head and shoulders knees and toes

 Knees and toes

6) Проектна робота в групах «Створи свого інопланетянина». Учні працюють з комп'ютерною програмою.

7) Рефлексія. Дерево Радості.

(Малюють смайлики, співвідносячи зі своїм настроєм.)

8) Підведення підсумків уроку.

Просмотров: 596 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/1
Пошук по сайту
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів новин

Copyright ЗСШ72 Запоріжжя ©2014 - 2023
Безкоштовний хостинг uCoz